MENU

Pirmojo gimtadienio fotosesija Vilniuje

fotostudijoje

Pirmojo gimtadienio, cake smash tipo fotosesija foto studijoje yra puikus pasirinkimas pirmojo Jūsų vaiko gimtadienio proga. Studijoje yra labai daug dienos šviesos, daug rekvizitų ir drabužėlių vaikams. Fotostudijos patalpa yra šviesi, labai jauki ir šilta visais metų laikais, todėl galite visiškai nesijaudinti, kad vaikučiui bus šalta ar nejauku.

1-ojo gimtadienio fotosesijoje gali dalyvauti tik vaikas arba galite fotografuotis visa šeima.

Fotosesiją galima skirkstyti į dvi dalis, vienoje dalyje galime fotografuoti pavyzdžiui visą šeima, o kitoje fotosesijos dalyje – akcentuoti daugiau vaiką, gimtadienio temą, torto valgymo sceną ir pan.

DRABUŽĖLIAI 1-O GIMTADIENIO FOTOSESIJAI
Studijoje yra daug išskirtinių drabužėlių pirmo gimtadienio fotosesijai berniukui ir mergaitei. Galėsite išsirinkti iš daugybės spalvų ir modelių. O taip pat įvairių aksesuarų, mergaitėms galvos papuošmų ir k t.
Visi drabužėliai vaikams spalviškai yra parinkti taip, kad derėtų prie studijos aplinkos. Pirmojo gimtadienio fotosesijai studijoje esančių drabužėlių vaikams dydis yra 80-86 cm. Jei fotosesijoje dalyvauja ir suaugę asmenys ar kiti šeimos vaikučiai, išsamiai patariu dėl aprangos ir spalvų, kaip visai šeimai pasiruošti fotosesijai.

REKVIZITAI PIRMOJO GIMTADIENIO FOTOSESIJAI STUDIJOJE
Studijoje yra baldai, įvairių žaisliukų vaikams, bei kito rekvizito, tinkančio 1-ojo gimtadienio fotsesijoms: vienetukų, pirmojo gimtadienio simbolikos ir pan. Tortu ir balionais rūpinasi Klientas. Kartu su Jumis aptariame fotosesijos stilistiką, spalvas, išsamiai patariu kaip pasiruošti vaiko pirmo gimtadienio fotosesijai.

TINKAMIAUSIAS LAIKAS FOTOSESIJAI
Studijoje tinkamas laikas fotografuoti visais metų laikais yra rytinis, 9-13 val. Tuo metu gražiausia šviesa ir gaunamas puikus rezultatas nuotraukose. Rinkdamiesi laiką vaiko fotosesijai atsižvelkite į Jūsų vaiko poreikius, miego režimą. Jei fotosesijoje dalyvauja kiti Jūsų šeimos vaikučiai – taip pat į jų poreikius. Labai svarbu, kad vaikai, kurie dalyvaus fotosesijoje būtų išsimiegoję, pailsėję, pavalgę ir geros nuotaikos. Dauguma vienerių metų vaikų yra geriausios nuotaikos ir turi daugiausiai energijos ryte po pusryčių. Tai galėtų būti geriausias laikas fotosesijai.

KAIP VYKSTA 1-OJO GIMTADIENIO, CAKE SMASH FOTOSESIJA?
Fotosesija vyksta su nedidelėmis pertraukėlėmis ir atsižvelgiant į Jūsų vaikučio poreikius. Naudoju įvairius rekvizitus, muziką, muilo burbulus ir savo per ilgus fotografavimo metus sukauptą patirtį fotografuojant įvairaus amžiaus vaikus – kad išlaikyti vaiko dėmesį ir sukurti gerą emociją, išgauti vaiko šypseną, gerą šviesą ir puikią nuotraukos kompoziciją.
Atminkite, kad gimtadienio fotosesijos pagrindniai režisieriai visada yra vaikai. Jie gali verkti, gali nenorėti būti ten, kur mes norime, gali nenorėti būti ant rankų ir pan. – visa tai aš kartu su tėveliais kantriai išlaukiu ir visada pasiūlau kelis variantus kaip fotografuotis, prisitaikant prie vaiko emocijų, poreikių, amžiaus ir norų siekiant puikaus rezultato nuotraukose.

Pirmojo gimtadienio fotosesijos metu stengiuosi padaryti kuo įvairesnų nuotraukų – tiek reportažinio stiliaus, tiek vaiko ir visos šeimos portretų.

KĄ ATSINEŠTI Į FOTOSESIJĄ?
Galite atsinešti:
balionų, torčiuką, žvakutę ant torto, vaiko mylimą žaisliuką, drabužėlių (jei nenaudosite studijoje turimų drabužėlių), vaiko būtinų higienos reikmenų. Taip pat galite paiimti vaikučiui atsigerti ar lengvai užkąsti, jei manote, kad to gali prireikti fotosesijos metu.

AR GALĖSIME PATYS RINKTIS NUOTRAUKAS ?
Taip, po fotosesijos per 3 savaites paruošiu galeriją atrankai ir Jūs galėsite patys išsirinkti tas nuotraukas, kurios Jums labiausiai patiks, tuomet aš jas paruošiu.
Fotosesijos nuotraukos paruošiamos per 30 darbo dienų po foto atrankos jei renkatės Jūs ir per 30 darbo dienų po fotosesijos, jei renku aš.
Visos nuotraukos bus *JPG failų formatu, žaliaviniai failai nesaugomi ir Klientui neatiduodami. Esant pageidavimui, visada turėsite galimybę išsirinkti papildomas vaiko pirmojo gimtadienio fotosesijos nuotraukas, didesnį kiekį nei yra nurodyta paslaugų pakete. Papildomos tokios nuotraukos kaina 5Eur/vnt.

PRIEŠ KIEK LAIKO REIKIA REZERVUOTI LAIKĄ FOTOSESIJAI ?
Rezervuoti 1-ojo gimtadienio, cake smash fotosesiją svarbu iš anksto, kad užtikrintumėte, jog pasirinktą dieną laikas bus prieinamas, o Jūs turėtumėte pakankamai laiko pasiruošti.

Vaiko pirmo gimtadienio, cake smash fotosesijos vyksta darbo dienomis ir savaitgaliais.

Susisiekite ir patarsiu dėl tinkamiausio fotosesijos laiko Jūsų vaikui, šeimai.

Pirmasis gimtadienis yra ypatingas vaiko gyvenime. Tai laikas, kai mažylis sparčiai auga ir keičiasi. Ši fotosesija leis užfiksuoti šias nepamirštamas akimirkas ir sukurti prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui.

Pažadu, pirmo gimtadienio fotosesijos rezultatas Jus pradžiugins labiau, nei tikėjotės !

Nuoširdžiai,

Brigita Grigienė

brigita grigienė

Šeimos fotografė Brigita Grigienė : +370 616 06421, info@brigitafoto.lt / Studija randasi: Liudviko Zamenhofo g.10, Vilniuje

- pirmojo gimtadienio fotosesijos fotostudijoje kaina-

fotosesija MINImali

45 min.
Vaiko, vaiko su šeima
Max. 4 asmenų
20 retušuotų nuotraukų *JPG formatu
160 Eur (dd.) 190 Eur (savaitgaliais)

Rezervuoti

fotosesija POPuliari

1 val.
Vaiko, vaiko su šeima
Max. 4 asmenų
Rūbeliai, Cake Smash scena
30 retušuotų nuotraukų *JPG formatu
190 Eur (dd.) 220 Eur (savaitgaliais)

Rezervuoti

Turite papildomų klausimų ?

Susisiekite, mielai Jums atsakysiu.
Nuoširdžiai, visada su šypsena
Brigita

Susisiekti
CLOSE