MENU

Šeimos fotosesija

Šeimos fotosesija

namuose, gamtoje, fotostudijoje Vilniuje

Šeimos fotosesija – tai Jūsų gyvenimo akimirkų sustabdymas šiandien. Sentimentai rytoj, prisiminimas Jūsų ateities kartoms.
.
Esu TOP vaikų ir šeimos fotografė. Dviejų vaikų mama.Smagiausia tai, kad vaikų ir šeimos fotografija yra mano hobis, darbas ir didžiausia mano aistra. Kiekvieną dieną keliuosi su šypsena ir einu į darbą, dažnai neskaičiuojant laiko.
Turiu be galo daug kantrybės, myliu vaikus ir moku susidraugauti su bet kokio amžiaus vaikais. Turiu daug patirties dirbant su specialiųjų poreikių vaikais. Man be galo smagu žinoti, kad išvažiuojant vaikai manęs laukia sugrįžtant, o iš fotostudijos visada išeina su šypsena.
.
Šeimos fotosesija – pažadu bus ypatinga Jūsų patirtis, o nuotraukos džiugins ilgus metus ir liks puikus atsiminimas Jums, Jūsų vaikams ar anūkams.
.
Šeimos fotosesija Kliento pasirinkimu gali vykti Jūsų namuose, mano FOTOSTUDIJOJE, GAMTOJE ar kitoje iš anksto sutartoje vietoje.
.
KOKIU LAIKU GERIAUSIA DARYTI ŠEIMOS FOTOSESIJĄ?
Laikas fotografavimui yra svarbus norint pasiekti geriausius rezultatus.
Štai keletas aspektų, kuriuos verta apsvarstyti renkantis laiką šeimos fotosesijai:
- Jei diena saulėta, idealus laikas 1-2 valandos prieš saulėlydį. Tuo metu šviesa bus švelnesnė, o nuotraukos įgaus šiltesnį atspalvį, šešėliai – švelnesni, tai suteiks nuotraukoms ypatingo žavesio.
- Jei diena apsiniaukusi – fotografuoti galima bet kuriuo metu, idealu – kai yra dar pakankamai šviesu.
- Jei fotosesija vyksta su vaikais, patariu rinktis laiką, kai Jūsų vaikai yra išsimiegoję, gerai nusiteikę, sotūs ir energingi. Koks tas laikas, žinoma priklauso ir nuo vaikų amžiaus, jų miego rėžimo ir pan. Tai gali būti po pietų miego, po pusryčių ar vėliau vakare.
.
Taip pat atsižvelkite į visų šeimos narių užimtumą, raskite tokį laiką, kada visi šeimos nariai gali dalyvauti be streso ir skubėjimo.
.
Fotosesijos laikas gali turėti didelę įtaką nuotraukų kokybei ir rezultatui, todėl svarbu jį apgalvoti, pasirinkti atidžiai, mielai atsakysiu ir patarsiu Jums kokį laiką geriausia rinktis pagal Jūsų pageidavimus, norimą nuotraukų rezultatą ir vaikučių amžių.
.
KIEK ASMENŲ GALI DALYVAUTI ŠEIMOS FOTOSESIJOJE?
Šeimos fotosesijoje gali dalyvauti tiek šeimos narių, kiek Jūs esate suplanavę. Galbūt tai bus tik Jūsų su vaikais fotosesija, o galbūt norėsite įtraukti ir senelius ar kitus Jūsų šeimos narius. Nuo to, kiek asmenų dalyvaus fotosesijoje, šiek tiek priklauso fotosesijos trukmė ir kaina. Visuomet tai aptariame iš anksto, prieš kiekvieną fotosesiją.
.
AR GALI ŠEIMOS FOTOSESIJOJE DALYVAUTI AUGINTINIAI ?
Taip, šeimos fotosesijoje gali ir net visada labai rekomenduoju apsvarstyti pasiimti savo šeimos augintinį: šuniuką, kačiuką ar kitą. Augintiniai juk yra svarbi šeimos dalis ir jie suteiks nuotraukoms daug šilumos ir autentiškumo.
.
Labai pati myliu augintinius, turiu daug patirties fotografuojant vaikus ir šeimas su gyvūnais, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte apsvarstyti prie nusprendžiant, ar imti augintinį į fotosesiją, ypač jei fotosesija vyksta augintiniui nepažįstamoje aplinkoje, pavyzdžiui, fotostudijoje:

- Įvertinkite ar Jūsų šuo gerai elgsis jam nepažįstamoje aplinkoje, ar bus pakankamai ramus fotosesijos metu. Fotosesijos laikas yra ribotas, todėl su itin judriais, nepaklusniais, nerimaujančiais, aktyviais ir pan. gyvūnais gali būti sudėtinga dirbti, juos fotografuoti ir tai gali sukelti papildomų iššūkių tiek Jums, tiek fotografui, ko pasekoje gali būti sugaištas laikas ir būti mažesnis sutartas nuotraukų kiekis.
- Jei šeimos fotosesija vyksta fotostudijoje, o Jūsų augintinis dar labai mažas, įvertinkite ar jis galės išbūti visą fotosesijos laiką neatlikęs gamtinių reikalų.
- Jei jūsų šuo pvz. yra labai aktyvus ir sunkiai valdomas, galbūt verta pasikviesti šeimos narį, kuris, fotografei padarius keletą Jūsų šeimos kadrų su augintiniu, galėtų pažiūrėti šuniuką, išeiti į lauką, pasivaiščioti, o Jūs ramiai galėtumėte pratęsti fotosesiją.
.
KUR DARYTI ŠEIMOS FOTOSESIJĄ NAMUOSE, GAMTOJE, FOTOSTUDIJOJE ?
Viskas priklauso nuo kiekvienos šeimos pageidavimų. Fotosesija gali vykti įvairiose vietose: Jūsų namuose, mano fotostudijoje, gamtoje, kitoje sutartoje vietoje.
Su kiekvienu Klientu aptariame prieš fotosesiją, kokio stiliaus nuotraukų Jūs pageidaujate ir kokia aplinka Jums yra priimtinesnė.
.
Mano Fotostudijoje visada gaunasi labai šviesios, jaukios nuotraukos. Ideali vieta, jei siekiate šviesių nuotraukų, per fotosesijos valandą padarome daug gražių kadrų.
.
Visuomet klientams rekomenduoju apsvarstyti ir apie fotosesiją savo namuose, sodyboje ar kitoje su Jumis susijusioje vietoje, ypač, jei niekada nesatę turėję tokios fotosesijos. Iš fotosesijų namuose, nuotraukose suskamba viskas – Jūsų baldai, daiktai, visos smulkmenos…kurių nebus po 20-30 metų ir visa tai bus Jūsų istorija, istorija apie šių dienų madas, laikmetį, interjerą ir Jus visame tame.
.
AR PATARIATE KĄ RENGTIS ŠEIMOS FOTOSESIJOJE IR KAIP JAI PASIRUOŠTI
Priklausomai nuo fotosesijos vietos, stiliaus ir pobūdžio, visada patariu Klientams kaip pasiruošti, rekomenduoju spalvinę rūbų gamą ir kas tiktų stilistiškai. Visa tai aptariame drauge su Jumis prieš fotosesiją.
.
PER KIEK LAIKO GAUSIME ŠEIMOS FOTOSESIJOS NUTRAUKAS?
Nuotraukos po fotosesijos fotografės atrenkamos ir paruošiamos maždaug per 30 darbo dienų. Visos nuotraukos Klientui atiduodamos JPG failų formatu, persiunčiama galerija, iš kurios Jūs galite parsisiųsti nuotraukas į savo kompiuterį ar kitą įrenginį. Žaliaviniai fotosesijos failai nesaugomi ir klientui neatiduodami.
.
Turite klausimų? Kreipkitės, mielai atsakysiu, patarsiu ir padėsiu planuojant gražiausią Jūsų šeimos fotosesiją. Pradėkime nuo nuoširdaus pokalbio.

Galite man paskambinti ar parašyti: +370 616 06421, info@brigitafoto.lt

CLOSE