MENU
B.
Barbara & Laurynas

Nuo pat pirmos akimirkos, kai užsisakėme Brigitos paslaugas nesudvejojome nei karto. Be galo šiltas žmogus, tiesiog radome tai, ko ieškojome.Visi mūsų pageidavimai buvo įgyvendinti su kaupu, nuotraukos tobulos, spalvos šiltos, natūralios.Kitoms mums svarbiomis progomis nedvejodami vėl rinksimės Brigitos paslaugas.

01
05
Ž
Ivona Žilinskienė

Jūs – daug daugiau nei fotografė ! Kiekvieną kartą artėjant šventei, net neabejodama žinau, kad pasikvietus Jus, turėsime patį gražiausią atsiminimą. Jūsų nuoširdus darbas, begalinis atsidavimas tai, ką darote ir šiltas bendravimas vertas didžiausios padėkos ir pasitikėjimo.

02
05
E
Eglė G.

Galima gražiai nufotografuoti medį, ežerą ir net jaunuosius, nes jie arba statiški,arba fotogeniški, arba klauso, kas jiems patariama. O jei vaikai ! O jei dar maži! O jei individualistai ! Savaitgalį buvo jau trečia mūsų fotosesija su Brigita Grigiene, ir nors atrodė, kas nesigaus nei viena gera foto, kaip saldaidnius gavau teaser'io foto ! Brigita, tu - nepakartojama! Talentinga! Ir verta kiekvieno liaupso! Ačiū!

03
05
A
Agnė & Konstantinas

Tai buvo mūsų su vyru pirmoji fotosesija ir šiek tiek jaudinomės, kad nežinosime kaip tinkamai pozuoti ir panašiai. Tačiau Brigita sudarė labai jaukią atmosferą, dar prieš fotosesiją labai domėjosi visa mūsų vizija bei stiliumi.Todėl jau fotosesijos metu buvome visiškai atsipalaidavę bei įsidrąsinę Brigitos rūpesčio ir patarimų dėka. Nuotraukos viršijo visus mūsų lūkesčius. Nuoširdžiai rekomenduojame šią fotografę.

04
05
A
Alinos šeima

Sužavėjo Jūsų profesionalumas, kūrybiškumas, begalinė kantrybė bei gebėjimas puikiai sutarti ir bendrauti ne tik su suaugusiais, bet ir su su pačiais mažiausiais, nekantriausiais modeliais. Būtinai grįšime į Jūsų jaukią studiją!

05
05
CLOSE