MENU

KRIKŠTYNOS

Krikštynų fotografavimas Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose.

Planuojate svarbią dieną – vaiko krikštynas. Graži ir jaudinanti šventė visai šeimai. Norite, kad ji būtų jauki, tobula ir planuojant krikštynas, pradžioje gali atrodyti viskas labai paprasta, tačiau…kas tai jau darė, patvirtins – tai kruopštaus planavimo ir laiko reikalaujantis pasiruošimas. Jūs tikriausiai jaučiatės turėdami atlikti 876 darbus ir, kaip visada, trūksta laiko.

Galbūt Jūsų vaiko krikštynų šventė vyks tik pačių artimiausių žmonių rate, o galbūt ruošiatės labai ištaikingai, kai susirinks didelis būrys  svečių….Nepamirškite, kokio dydžio ji bebūtų, Jūsų vaiko krikštynų diena gali tapti ne mažiau įsimintina. Geras ir  patyręs krikštynų fotografas Jūsų vaiko krikštynų dieną pavers puikiu atsiminimu, pastebės  net ir trumpiausius momentus ir mažiausias detales.

…prieš daugiau nei 10 metų ir aš ieškojau krikštynų fotografo. Žmogaus, kuris ne tik gerai fotografuoja, bet puikiai išmano vaiko psichologiją, yra kantrus, atidus, mokantis bendrauti, turintis išlavintą skonį (taip taip, fotografijoje manau tai labai svarbu), puikų humoro jausmą, kuriuo visiškai galėčiau pasitikėti ir nesijaudinti dėl krikštynų nuotraukų rezultato. Nuo to laiko siekiu tokia būti ir išlikti viena geriausių krikštynų fotografių bei nuolat tobulėti. Todėl šiandien, būdama šioje objektyvo pusėje Jus puikiai suprantu ir pažadu ne tik širdį džiuginantį rezultatą, bet malonų bendravimą ir išskirtinį dėmesį Jūsų vaikui, šeimai ir visiems krikštynų šventės svečiams.

Jei krikštynos vyksta Vilniuje, esant blogam orui visada turime atsarginį planą kur fotografuotis ir, Klientui pageidaujant, galima krikštynų, šeimos fotosesija mano išskirtinėje fotostudijoje Vilniuje.

Susitikime, sukursime daug labai  jaukių, įsimintinų akimirkų.

Pradėkime nuo nuoširdaus pokalbio, susisiekite.

ŠVIESIOS . JAUKIOS . PASAKIŠKOS KRIKŠTYNOS
Krikštynų galerija iš fotosesijų mano fotostudijoje Vilniuje :
Brigita Grigienė - KRIKŠTYNŲ, ŠEIMOS FOTOGRAFĖ. 10 METŲ PATIRTIS. ESU NUFOTOGRAFAVUSI VIRŠ 400 KRIKŠTYNŲ IR TURIU LABAI DAUG PATIRTIES DIRBANT SU ĮVAIRAUS AMŽIAUS VAIKAIS, ŠEIMOMIS. GERIAUSI KLIENTŲ ATSILIEPIMAI.
Tel.: +370 616 06421 , info@brigitafoto.lt , Vilnius. Dirbu visoje Lietuvoje.
CLOSE