Chat with us, powered by LiveChat
MENU

KALĖDINĖ FOTOSESIJA STUDIJOJE

Dėmesio, į pasakiškas Kalėdines fotosesijas studijoje Vilniuje 2022 lapkričio-gruodžio mėnesiais, registruoti pradėsiu nuo 2022 m. rugpjūčio mėnesio !
.
Kiekvienais metais nuo lapkričio mėnesio studijoje vyksta šventinės fotosesijos. Fotostudija randasi Vilniuje. Kalėdinė fotosesija studijoje trunka apie 1 valandą. Patariu dėl aprangos, spalvų ir stiliaus, rekomenduoju puikias visažistes ir plaukų stilistes.
Fotosesijos labai jaukios, Jūsų laukia gera nuotaika, Kalėdinė muzika, malonus bendravimas, ir išskirtinis dėmesys kiekvienam vaikui.Visos fotosesijos su vaikais vyksta žaidimų forma, pagal vaikų amžių. Fotostudijoje yra daug žaisliukų, išskirtinių rekvizitų, tinkančių įvairaus amžiaus vaikams. Patikėkite, po šios fotosesijos, Jūsų vaikai dar tikrai norės sugrįžti. Žinau, kad ir Jūsų šeimai drauge sukursime daug gražių kalėdinių atvirukų.
Fotosesijos vyksta 10.15val. ir 12 val. Darbo dienomis ir savaitgaliais.
Fotografuoju tik šiais laikais, tik dienos šviesoje, todėl mano nuotraukos nepaprastai jaukios, šviesios, išskirtinės.

Vietų kiekis ribotas.

Kalėdinė šeimos fotosesija - tikriausiai geriausia dovana savo šeimai.

Spauskite žemiau esančią nuorodą, užpildykite registracijos formą ir ir aš asmeniškai su Jumis susisieksiu, atsiųsiu laisvus laikus ir geriausius kainų pasiūlymus.

Nuoširdžiai, visada su šypsena, Brigita

Artėjančios Šv.Kalėdos yra puikus metas sustoti ir dovanoti visą savo laiką patiems artimiausiems, nes jie yra patys brangiausi.
Susitikime. Įamžinkime tą nepaprastai žavingą akimirką drauge.
CLOSE